Daniel Wellington – vylaďte si hodinky podle nálady

Někdy ke vzniku nové značky stačí málo. Třeba jedno náhodní setkání. V tomto případě se Filip Tysander, zakladatel značky, setkal s jedním britským gentlemanem, který nosil své hodinky na starém obnošeném pásku NATO. A nemohlo to být jinak, než že právě tento gentleman se jmenoval Daniel Wellington.

Řemínky podle nálady

Znáte takový ten pocit, kdy se probudíte a zrovna nemáte náladu vzít si na sebe hodinky, které zrovna máte po ruce. Značka Daniel Wellington pro vás toto dilema vyřešila. Jejím hlavním cílem je totiž nabídnout zákazníkům hodinky jednoduchého designu, s výměnným páskem. 

Stále bylo cílem zůstat u jednoduchého, elegantního designu a u hodinek, které by měly v sobě zakomponované jen ty nejnutnější funkce. A hlavně, design měl být takový, aby co nejlépe ladil s různými vzory a barvami ikonických řemínků NATO.

Že neznáte NATO? 

Řemínek NATO je velmi specifická a zároveň velmi ikonická záležitost. Průkopníkem tohoto řemínku bylo hlavně v 70. letech 20. století britské námořnictvo. Tento ikonický řemínek tak firma Daniel Wellington vzala a vyrobila ho v mnoha a mnoha barevných kombinacích pro každou denní i noční dobu, pro každé vaše aktuální naladění a prostě a jednoduše, pro každý kousek oblečení ve vašem šatníku.

Něco málo navíc

Firma ale samozřejmě nezůstala jen u variací na pásek NATO. Je vám schopná dodat i klasické kožené řemínky pro okamžiky, kdy byste chtěli hodinky vzít spíše do společnosti, než do města. A výjimkou není ani síťovaný řemínek z nerezové oceli. 

Firma pak nabízí tři základní modelové řady. Classic, Classic petite a modelovou řadu Dapper. K nim je pak možné dokoupit jednotlivé pásky, přesně podle vašich představ a chutí. Tak buďte kreativní a vylaďte si hodinky přesně podle vašich představ.

Autor příspěvku: David