Designová smršť KOMONO

Další se značek, která vytváří designové hodinky, ale zároveň k tomu ještě další designové doplňky je značka KOMONO. Belgická firma sází na všechny, kteří jsou rádi vidět, a kteří rozhodně nechtějí nosit obyčejné, klasické hodinky.   

O založení 

Firma KOMONO byla založena v Belgii v roce 2009. Za jejím založením stojí pánové Raf Maes a Anton Janssens. Dnes je KOMONO komunita nadšenců a designérů oddaná kvalitě a preciznímu hodinářskému umění. Hlavní myšlenkou především a přesné načasování a vizionářství. 

A právě takové jsou hodinky KOMONO. Přesné, ale neotřelé a designově jsou vždy o krok na před.

 

Co výrobek, to originál

Výrobky značky KOMONO jsou vytvářené tak, aby byl každý jeden model originál sám o sobě. Uhlazený, ale i přesto velmi zajímavý design, velká škála barevných odstínů a kombinací a estetika minimalismu, to vše z hodinek KOMONO dělá společníka, který zaručeně nezklame nikoho, kdo má byť alespoň trochu předvádivého ducha.

KOMONO má samozřejmě mnoho různých modelů jak pro muže, tak pro ženy. Samozřejmostí – jak už bylo řečeno – je rozmanitost barev a barevných kombinací. To však neznamená, že zde nenajdeme i klasické černé či hnědé. Najdeme. Ovšem výjimkou nejsou modré, červené, růžové, a dokonce ani různě vzorované pásky.

Ale pozor, není to jen rozmanitost barev, co dělá právě hodinky KOMONO tak jedinečné. Dokonce i tvar ciferníku a pouzdra je různý. Zapomeňte na klasická kulatá pouzdra. KOMONO Vám ukáže, že rozmanitost tvarů může být mnohem větší. Ovšem samozřejmě, oblé tvary jsou tak jako tak nutností. 

KOMONO ale také, jako mnoho dalších podobných značek, nevyrábí pouze hodinky. Pořídit u KOMONA můžete i sluneční brýle, nebo dokonce správně designové obroučky.

Pro koho jsou určeny?

Vlastně pro kohokoli. Pro kohokoli, protože by bylo skutečně podivné, kdyby se svou rozmanitostí, kdy má KOMONO v nabídce přes 200 různých modelů, skutečně značka nevyhověla každému. Všichni si přijdou na své, ať už chcete hodinky, které budete moct vzít do vybrané společnosti, nebo za kulturou, anebo jednoduše hodinky, které si vezmete jen tak do města. Vybere si skutečně každý.

Autor příspěvku: David