Hodinky Rosefield – elegance pro dámy

Firma Rosefield, vyrábějící čistě dámské hodinky, má svůj domov v Amsterdamu a v New Yorku. Hodinky prý právě proto nasály atmosféru obou zmíněných měst. Energii, toleranci a volnomyšlenkářství. Jak takové hodinky ale ve skutečnosti vypadají?

Volnomyšlenkáři – pozor!

Lidé, kteří mají takovou povahu hodinky Rosefield obzvláště ocení. Design totiž kombinuje holandský minimalismus a moderní newyorský nádech. Hodinky jsou proto velmi specifické, ale zároveň jsou vytvořené tak, aby se zde funkce snoubila a s módou.  

A protože si firma dává záležet jak na kvalitě, tak na designu, využívá pouze odolné materiály. Proklamuje, že kvalitní materiály jsou nejdůležitější součástí toho, co vytvářejí. Proto třeba všechny modely pohání kvalitní japonský quartzový strojek. 

Hodinky jsou samozřejmě vybaveny luxusními koženými pásky, nebo pásky z nerezové oceli. Už je jen na vás, který pro vás bude ten pravý. Pro dosažení ještě lepšího výsledku spolupracuje firma Rosefield s továrnami, kde se hodinky vyrábí již po mnoho let, samozřejmě ručně.

Vyměň a vezmi 

Stejně jako některé jiné hodinářské společnosti i firma Rosefield se rozhodla, že vsadí na kreativitu a náladovost nositelů. Všechny modely jsou proto vymyšlené tak, že je možné u nich vyměňovat pásek. A to velmi jednoduše. Stejné hodinky tak můžete přesně sladit s vaším aktuálním outfitem a přispět tak ještě o kousek víc k vaší celkové dokonalosti.  

Design

Všechny modely se mohou pochlubit velmi střídmým designem. I tak je ale Rosefield a jeho hodinkové kousky velmi hravý, ač decentně, ale hlavně – hlavně je elegantní. Žádné zbytečné funkce a doplňky navíc. Zkrátka jen dokonalost skrytá v naprosté jednoduchosti.

A zároveň, jak už bylo řečeno, je skutečně jen na vás, jak si hodinky přizpůsobíte. Pásky všeho druhu a všech možných barev můžete měnit dle libosti. Neváhejte a upravte si zrovna dnešní outfit podle vaší aktuální nálady.

A je jedno, jestli budete mít náladu na barvy, nebo na něco strohého. Široký výběr doplňků od firmy Rosefield vám vyjde vstříc.

Autor příspěvku: David