Lenovo Watch – skrytá inteligence

Kdo by v dnešní době nechtěl chytré hodinky. Je to něco, co se zkrátka hodí a co vám bude – ve spojení s vaším mobilem – dělat jenom radost. Jedny, velmi netradiční chytré hodinky přináší i firma Lenovo. A my se na ně dnes podíváme pěkně z blízka. 

Hodinkový hybrid

Hodinky Lenovo nejsou jen tak ledajaké. Není to tak dávno, co firma představila nové hybridní hodinky Lenovo Watch S. Jedná se o hodinky, které sice vypadají jako zcela běžné obyčejné hodinky, ale zdání u nich klame. Je je totiž možné propojit s vaším telefonem. 

Na trhu už jsou nějaký čas sestřičky těchto hodinek, které se pyšní označením Lenovo Watch 9. Ty je možné pořídit dokonce pod tisícovku. Ovšem nyní přichází model, který je určený spíše pro náročnější zákazníky. A tím je model Lenovo Watch S. 

Model pro náročnější

Původní model Lenovo Watch 9 disponuje mnoha zajímavými funkcemi. Mimo to, že vám přesně – dokonce analogově – ukážou, kolik je hodin, budou vám hlídat i vaši spánkovou aktivitu, upozorní vás na novou příchozí SMS zprávu, a dokonce jsou schopné fungovat i jako budík. 

Všechna data, která hodinky získají, se synchronizují s vaším telefonem. Pro synchronizaci stačí pouze vlastnit telefon s operačním systémem Android, nebo iOS. Zároveň ale vypadají hodinky nesmírně elegantně, takže se nemusíte vůbec bát vzít je do společnosti, a ještě ke všemu jsou vodotěsné. A co se baterie týče, ta by měla vydržet více jak půl roku.

Nový model, Lenovo Watch S, přichází s ještě propracovanějším designem. Je vybaven kvalitnějším a odolnějším safírovým sklíčkem a má velmi elegantní a příjemný kožený pásek. Voděodolnost je u těchto hodinek počítána až do 50m pod hladinu. I u nového modelu se můžete spolehnout na upozornění na novou SMS pomocí vibrací.

Nástavbou je pak funkce krokoměru, nebo počítání spálených kalorií. Pokud tedy nechcete nosit fitness náramek, který je zkrátka ve společnosti jako pěst na oko, můžete sáhnout po něčem elegantnějším a zajímavějším. A jednou z voleb můžou být právě Lenovo Watch. Model Lenovo Watch S bude k dostání od 30. října a to v červené, nebo černé barevné variantě. 

Autor příspěvku: David