MVMT – elegance a jednoduchost pro všechny

Začátek cesty

Všechno nějak začíná, a tak samozřejmě nějak začala i tato značka. A to konkrétně v roce 2013. Její kolébkou se stalo město Los Angeles. Ale díky šikovnému využití sociálních sítí se podařilo kolem hodinek vytvořit globální komunitu. Ta nyní zahrnuje více jak 1,5mil majitelů hodinek značky MVMT.

Tvůrci hodinek MVMT se neustále snaží inspirovat okolím a lidmi, kteří toto okolí tvoří. A sami říkají, že tvoří hodinky proto, aby inspirovali své nositele. A aby tato inspirace vedla k tomu, že budou žít život podle svých představ. 

Což se jim velmi obratně podařilo. Hodinky MVMT nejsou jen hodinky, ani jen hodinářská firma. Je to komunita lidí, kteří sdílí jednu společnou vášeň. Tu sdílí na instagramu a jiných sociálních sítích. Úžasné je, že tato komunita už čítá skoro pět miliónů lidí. 

Hodinky pro všechny

Značka vytváří hodinky, které vždy jdou s trendem. Ale nejen hodinky. Ve svém portfoliu nabízí i sluneční brýle a různé doplňky, jako třeba designové náramky a různé náhradní pásky. O všech svých výrobcích tvrdí, že se vždy snaží vytvářet výrobky s prémiovým designem, které však nabízí za neskutečně férové ceny. 

Klasika a elegance

Hodinky jsou skutečně designově velmi jednoduché, ale i tak působí neskutečně zajímavě a elegantně. Hlavními materiály u pásků jsou kůže, nerezová ocel, nylon, nebo silikon. Základními barvami pak šedá, béžová, hnědá, nebo černá. Jen málokdy najdete nějaký trochu jiný odstín.

Kdo si je pořídí? 

Zcela určitě si proto takové hodinky pořídí ti z Vás, kteří se rádi drží klasiky, ale zároveň si potrpí na kvalitním materiálu a zpracování. Nesmíte chtít žádné designové úlety. Ty u MVMT skutečně nenajdete. Ale zase na druhou stranu… klasika bude in vždycky!

Autor příspěvku: David